پارکت وارداتی

پارکت وارداتی ، پارکت چیست ؟ پارکت ها کفپوش های چوبی ای هستند که هم از لحاظ زیبایی و هم کاربردی برای دکوراسیون داخلی منازل و شرکت های بسیار رایج گردیده اند . پارکت ها در مدل های مختلفی همچون جناغی ، شطرنجی ، آجری و … بر روی کف نصب می شوند و نصب آنها نیز بسیار آسان و سریع می باشد . پارکت ها به دلیل مزایایی که دارند بیشتر از سایر کفپوش ها مورد استفاده قرار می گیرند . بسیاری از افراد نیز از پارکت وارداتی برای کفپوش فضاهای داخلی خود استفاده می نمایند که در این مقاله در خصوص این نوع پارکت نوشته ایم .

 

پارکت

پارکت

واردات پارکت به ایران

کشور ما به دلیل موقعیت جغرافیایی و مراتع جنگلی ای که دارد در زمینه تولیدات محصولات چوبی همچون پارکت خود کفا بوده است و تعداد زیادی کارخانه تولید پارکت در اکثر شهرهای ایران وجود دارد . اما سالیانه تعداد زیادی پارکت نیز از سرتاسر جهان به کشورمان وارد می شود که علاوه بر افزایش تنوع در بازار ، از قطع بی رویه ی درختان نیز جلوگیری می نماید .

پارکت ها اغلب از کشورهایی همانند ترکیه ، آلمان ، چین به ایران وارد می شوند که هر کدام از این کشورها نیز دارای درجه بندی کیفیت می باشند و مشتریان پارکت با توجه به سلیقه و بودجه ی خود ، پارکت مورد نظر خود را خریداری می نمایند .

 

پارکت

پارکت

مزایای پارکت وارداتی به شرح زیر می باشد :

  1. کیفیت و پایداری بالا
  2. تنوع در طرح و رنگ
  3. نصب و تمیز کردن آسان
  4. مقاوم بودن در برابر عوامل محیطی

 

خرید پارکت وارداتی

اگر قصد خرید پارکت دارید به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا انواع طرح ، رنگ و جنس و تنوع کشورهای ساخت پارکت را در اینترنت بررسی نمایید و چند نمونه پارکت مد نظر خود را انتخاب نمایید تا هنگام مراجعه به بازار دچار سردرگمی نشوید .