کاغذ دیواری ترک

کاغذ دیواری ترک

کاغذ دیواری ترک در طرح های مختلفی ارائه می شود. در بعضی از کاغذ دیواری های خارجی از فلزات جهت تزئین استفاده می شود. کاغذ دیواری ترک از تنوع زیادی برخوردار است که از جمله ی آن می توان به کاغذ دیواری اکلیلی، کاغذ دیواری مخملی، کاغذ دیواری الیاف دار و… اشاره نمود. کاغذ دیواری ترک از قابلیت شستشو و مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین کاغذ دیواری ترک به یکی از پر طرفدارترین کاغذ دیواری در ایران تبدیل شده است.

 

 

اطلاعات مفید جهت خرید کاغذ دیواری ترک

هزینه و قیمت کاغذ دیواری ترک یکی از نکات مهم برای خریداران محسوب می شود چرا که کاغذ دیواری به صورت رول و در عرض های مختلف به بازار عرضه می گردد.

 

انتخاب درست کاغذ دیواری ترک

انتخاب درست کاغذ دیواری ترک کار بسی دشوار است و دقت لازمی را در این زمینه می طلبد. یکی از دلایل اصلی سخت بودن انتخاب کاغذ دیواری ترک به دلیل تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ و همچنین جنس کاغذ دیواری ترک می باشد که شما باید با توجه به وسایل موجود در فضای خانه یا ساختمان خود به انتخاب کاغذ دیواری ترک مناسب اقدام نمایید.

 

 

تاریخچه ی کاغذ دیواری ترک

تاریخچه ی کاغذ دیواری ترک به چین باستان باز می گردد در واقع چینی ها مخترع اصلی کاغذ دیواری ترک می باشند آن ها در 200 سال پیش از میلاد از کاغذ برنج جهت کاغذ دیواری ترک استفاده می نمودند.

 

 

زیرسازی جهت کاغذ دیواری ترک

همان طور که قبل از رنگ آمیزی دیوارها باید آماده شوند، قبل از نصب کاغذ دیواری ترک نیز دیوارها باید حتما زیرسازی شوند. زیرسازی یکی از نکات بسیار مهم جهت نصب تمیز کاغذ دیواری ترک می باشد.

 

 

انواع کاغذ دیواری ترک

با توجه به افزایش روز افزون طرفداران کاغذ دیواری ترک انواع مختلفی از کاغذ دیواری ترک وارد بازار شده است بر این اساس شرکت های زیادی در زمینه ی تولید کاغذ دیواری ترک شکل گرفته اند.