کاغذ دیواری پوستر

کاغذ دیواری پوستر

کاغذ دیواری پوستر یکی از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که بر روی آن تصاویر گوناگونی به وسیله ی پرینترهای سه بعدی چاپ می شود. کاغذ دیواری پوستر به دو دلیل به پرفروش ترین کاغذ دیواری حال حاضر بازار تبدیل شده است که عبارت است از:

  • متنوع بودن تصاویر کاغذ دیواری پوستر
  • قابلیت تعیین سایز کاغذ دیواری پوستر در اکثریت مواقع

امروزه استفاده از چاپگرهای پیشرفته امکان چاپ کردن عکس های متنوع و متفاوت را بر روی کاغذ دیواری پوستر ایجاد کرده است. مشتریان می توانند متناسب با سلیقه و فضای منزل یا محل کار خود، عکس مورد نظرشان را بر روی کاغذ دیواری پوستر چاپ و سپس نصب نمایند.

 

 

کاربرد کاغذ دیواری پوستر

کاربرد و میزان فروش کاغذ دیواری پوستر روز به روز در حال افزایش است. کاغذ دیواری پوستر را می توان هم در منازل مسکونی و هم در اداره ها انتخاب و نصب کرد. اما پیشنهاد ما این است که کاغذ دیواری پوستر را فقط در یک یا نهایتا دو دیوار از محل مورد نظر خود نصب کنید. متناسب با فضای آن محل می توان عکس مرتبط با آن محیط را بر روی کاغذ دیواری پوستر چاپ کنید. مثلا در دفاتر املاک و یا دفاتر مهندسی عمران معمولا از تصویر یک شهر یا یک سازه ساختمانی استفاده می شود.

 

انواع مختلف کاغذ دیواری پوستر شامل موارد زیر می گردد:

  • کاغذ دیواری پوستر با طرح طبیعیت
  • کاغذ دیواری پوستر با طرح حیوانات
  • کاغذ دیواری پوستر با طرح سه بعدی
  • کاغذ دیواری پوستر با طرح چهره انسان

 

 

قیمت کاغذ دیواری پوستر

عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاغذ دیواری پوستر تاثیرگذار هستند و از همین رو کسانی که به دنبال خرید کاغذ دیواری پوستر در بازار هستند نباید تحت تاثیر قیمت های ارزان قیمت کاغذ دیواری پوستر قرار بگیرند. باید بدانید که کاغذ دیواری پوستر به دو صورت ابعاد آماده و ابعاد سفارشی در بازار عرضه می گردد. مقاله ی کاغذ دیواری ساده را نیز مطالعه نمایید.