لمینت

مزایای پارکت

مزایای پارکت تعریف پارکت به کف پوش های چوبی ای اطلاق می شود که در کف فضای داخلی ساختمان را با آن ها پوشش می دهند تا ضمن زیبا سازی فضا ، گرما و سرمای فضای داخلی را متعادل تر می سازد و انعطاف پذیری و لطافت سطح آن موجب آسیب نرساندن به سر و سایر اعضای بدن انسان در اثر برخورد می شود .

 

پارکت

مزایای استفاده از پارکت چیست ؟

  1. پارکت ها در انواع رنگ ، طرح و جنس چوب در بازار ارائه می شوند و برای هر سبک دکوراسیون داخلی با هر نوع رنگی می توان پارکت مناسب پیدا نمود .
  2. پارکت را با سرعت و آسانی می توان نصب نمود .
  3. پارکت ها سازه ی ساختمان را سبک تر می کنند که در مواقع زلزله و ریزش ساختمان ، موجب آسیب کمتر به بدنه ی ساختمان و افراد می شوند .
  4. پارکت ها بر اثر سرمای هوا ، سرد و بر اثر گرمای هوا ، گرم نمی شوند و می توانند با سیستم گرما رسانی و سرما رسانی ساختمان از طریق کف همگان سازی شوند و بدین صورت در مصرف انرژی ساختمان نیز صرفه جویی گردد .
  5. پارکت ها عمر طولانی دارند و نگهداری از آنها بسیار آسان می باشد .
  6. پارکت از نظر سلامتی و بهداشت انسان نیز نسبت به سایر کف پوش ها ارجعیت دارد و برای افرادی که دچار کمر درد یا پا درد هستند بسیار مناسب هستند .
  7. پارکت ها علی رغم قیمت ارزانی که دارند ، شیک ترین کف پوش ساختمان محسوب می شوند .
  8. پارکت ها قابلیت جابجایی دارند ، از آنجا که پارکت را با چسب بر روی کف ساختمان نصب می کنند ، می توان به آسانی آنها را تعویض و یا جابجا کرد .
  9. پارکت ها این قابلیت را دارند که عایق صدا بشوند ، بدین صورت که یک لایه عایق بین پارکت و کف ساختمان نصب نموده و از عبور صدا بین طبقات جلوگیری کرد .