تختخواب تاشو

پارکت ایرانی

پارکت ایرانی چیست ؟ پارکت ، قطعات چوبی با ضخامت و طول و عرض مشخص می باشد که برای پوشش سطح کف فضاهای داخلی ساختمان از آنها استفاده می شود و به دلیل طرح چوبی زیبا و همچنین مزایایی که دارد بسیار در بازار مورد استقبال معماران ، سازندگان و افرادی که به دنبال بازسازی داخلی منزل یا محل کارشان هستند ، قرار گرفته است . پارکت بسیار بهداشتی و استاندارد می باشد و در اثر گرما و سرما ، دمای روی سطح آن تغییر نمی کند و برای تمامی قسمت های منزل به جز حمام و سرویس بهداشتی مناسب می باشد .

 

پارکت

پارکت

سطح کیفیت پارکت

سطح پارکت بسیار نرم تر و انعطاف پذیر تر از سنگ و سرامیک می باشد و به همین دلیل ، ایمنی بیشتری نیز دارد . برای آنکه رطوبت و حریق آن را از بین نبرد و ایجاد آتش سوزی نشود از لاک ، روغن  و رنگ های مخصوص برای پوشش دهندگی سطح آن استفاده می نمایند . همچنین برای افزایش استحکام و دوام آن ، با استفاده از چسباندن چند لایه چوب بر روی یکدیگر ، پارکت مهندسی شده تولید می کنند که بسیار مستحکم تر و پایدار تر می باشد .

 

پارکت

پارکت

انتخاب پارکت ایرانی

اکثر کشورهای جهان ، بخصوص کشور هایی که دارای جنگل و منابع چوب می باشند ، پارکت تولید می کنند ، کشور ما نیز جز تولید کنندگان و صادر کنندگان پارکت می باشد و چه بهتر آن که برای حمایت از کالای ملی ، از پارکت ایرانی استفاده نماییم . برای انتخاب پارکت ایرانی ، ابتدا در اینترنت لیست بهترین برندهای پارکت ایرانی را مشاهده نمایید و سپس با بررسی حضوری در بازار ، کیفیت و جنس آنها را از نزدیک با یکدیگر مقایسه نمایید . انتخاب پارکت ایرانی برای شما مقرون به صرفه تر نیز خواهد بود و از آنجا که کارخانه و یا کارگاه تولیدی این پارکت ها نیز در ایران می باشد ، شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل با آنها تماس بگیرید .