کاغذ دیواری آبی

کاغذ دیواری سالن

کاغذ دیواری سالن امروزه کاغذ دیواری توانسته جایگزین بسیارخوبی برای روش قدیمی رنگ زدن دیوار باشد و علاوه بر زیبایی بصری ، مزیت های دیگری از قبیل پاکیزگی بیشتر ، قابلیت تمیز نمودن و بی بو بودن دارد . در این مقاله می خواهیم در خصوص کاغذ دیواری سالن و نحوه ی انتخاب درست کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی اطلاع رسانی نماییم .

 

کاغذ دیواری

نکات ضروری برای انتخاب کاغذ دیواری سالن

  1. برای انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری سالن می بایست ابتدا به رنگ مبلمان داخل سالن خود توجه داشته باشید ، اگر مبلمان شما تیره است از رنگ های روشن برای کاغذ دیواری سالن انتخاب نمایید و اگر روشن است بر عکس . توجه داشته باشید که رنگ انتخابی شما با رنگ مبلمان هارمونی داشته باشد .
  2. اگر سالن شما کوچک است از طرح ها و رنگ هایی که آن را بزرگتر نشان می دهد برای کاغذ دیواری سالن استفاده نمایید . و اگر نور در سالن کم است ، طرح های ساده تر و روشن تر انتخاب نمایید .
  3. برای کاغذ دیواری سالن پذیرایی خود از طرح ها و رنگ های شیک و ساده استفاده نمایید .
  4. برای تمامی دیوارها از یک مدل کاغذ دیواری سالن نمایید و دیوار پشت تلویزیون و یا میز ناهارخوری را متفاوت کاغذ دیواری نمایید .
  5. برای انتخاب کاغذ دیواری سالن ، سلیقه ی تمام اعضای خانواده را بپرسید .
  6. قبل از اقدام به خرید کاغذ دیواری سالن ، حتما طرح مورد نظر خود را در ذهن خود داشته باشید زیرا در بازار تعداد بسیار زیادی کاغذ دیواری موجود می باشد که شما را در انتخاب سردرگم خواهد کرد .
  7. در هنگام خرید کاغذ دیواری سالن ، تصاویر سالن پذیرایی خود را نیز به همراه داشته باشید و از مشاوران بخش فروش و طراحی برای انتخاب بهتر مشورت بخواهید .